rozstanie bez wyjasnienia

rozstanie bez wyjasnienia Kobiety są częściej podkreślają ciało, wygląd, urok, seksualność, kobiece "cechy", Prowadzenie domu, dzieci i wychowywania dzieci - tak jak oni poszukują ich masochistycznych karę.

Inną różnicą jest to w sposób płci reaguje na leczenie. Kobiety są bardziej skłonni do uciekania się do terapii, ponieważ są one bardziej prawdopodobne, aby przyznać się do problemów psychologicznych.elektrotechmed.com/serwis-koncentratorow-tlenu/ Ale podczas gdy mężczyźni mogą być mniej skłonne do ujawniania lub narazić swoje problemy dla innych (współczynnik macho-man) - to nie musi oznaczać, że są one mniej podatne na tego przyznać się do siebie. Kobiety są również bardziej prawdopodobne, aby poprosić o pomoc niż mężczyźni.

Jednak głównym zasada narcyzmu musi być nigdy zapomniane: narcyzem wykorzystuje wszystko wokół niego, aby uzyskać jego (lub jej) narcystyczne dostaw. Dzieci stało się bardziej dostępne dla kobiecego narcyzem powodu wciąż panującego ucierpiała struktury naszego społeczeństwa oraz na fakt, że kobiety są z nich rodzić. Łatwiej jest dla kobiety, aby myśleć o jej dzieci, jej rozszerzeń, ponieważ kiedyś rzeczywiście były jej fizyczne rozszerzenia oraz z powodu jej ciągłego współdziałania z nimi jest zarówno bardziej intensywne i bardziej rozległe.

Oznacza to, że męski narcyzem jest bardziej prawdopodobne, aby traktować swoje dzieci jako uciążliwe niż jako źródło satysfakcjonującej narcyzem Supply - szczególnie, jak rosną i stają się autonomiczne. Pozbawiona różnorodności wariantów dostępnych dla mężczyzn - narcystyczny kobieta walczy, aby utrzymać jej najbardziej wiarygodne źródło zasilania: jej dzieci. Poprzez podstępnej indoktrynacji, formacji winy, kary pozbawienia emocjonalnych, psychologicznych i innych mechanizmów, stara się wywoływać u nich uzależnienia, które nie mogą być łatwo rozwikłać.

Ale nie ma różnicy między psychodynamiczna dzieci, pieniądze, lub intelektu, jako źródła zaopatrzenia narcystyczne.
Artykuł dzięki: