rozstanie jak przetrwac

rozstanie jak przetrwac

Self-Masowanie - Relaks i bardzo, bardzo tanie

Podczas ciężkiej pracy dzień ktoś może czuć się nieco w dół i potrzebuje do masażu. Mimo to, salony masażu są dość drogie, a także można 't zostawić pracę w ciągu dnia, aby udać się na masaż. To jest, gdzie znając pewne techniki samodzielnego masażu przydaje. Można to zrobić w swoim biurze i nie trzeba wydawać ani grosza, a będzie masować siebie.http://www.studiogregor.pl/oferta/film-slubny/

Istnieją techniki dla każdej części ciała, ale nie każdy może nauczyć się tych. Lepiej trzymać się prostych, które pomogą Ci przejść przez trudny dzień. Przede wszystkim, twoje ręce. Korzystanie z kciukiem z prawej strony, masuj lewą rękę między kciukiem a palcem wskazującym. To mięsiste spot wyda piękny uczucie odprężenia, kiedy masować i jest znany jako kluczowy punkt akupresury.

Istnieją sposoby, masować stopy również. Zabierz swoich butów i skarpetek i siedzieć wygodnie z jednej nogi na drugą. Teraz, z obiema rękami, masować jedną z twoich stóp i swój sposób pracy od pięty do palców. Rób to przez kilka minut, a następnie zrobić to samo z drugą nogą. Ponadto, można spróbować użyć wałka do ciasta lub piłki tenisowej. Wszystko co musisz zrobić, to przesunąć nogę do przodu i do tyłu, mając jednocześnie wałek pod nią. Czy to przez kilka minut, a następnie zmień nogę.

Szyi i ramion również potrzebują uwolnienia stresu. Zrób to masując swoje prawe ramię i prawą stronę szyi lewą ręką i na odwrót. To pomoże Ci dużo za szyję i ramiona są zazwyczaj najbardziej napięte części ciała.

Po ciężkim dniu pracy masaż może być tylko to, czego potrzebujesz. Self-masowanie pomoże Ci zachować swoje pieniądze i zwolnić nacisk w tym samym czasie.

Mihai jest autorem tego artykułu. Jeśli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej, czuć się swobodnie, by sprawdzić swoje inne artykuły do ??przydatnych informacji.

Artykuł dzięki: modernizacje wind