rozstanie jak przetrwac

rozstanie jak przetrwac

Self-Masowanie - Relaks i bardzo, bardzo tanie

Podczas ciężkiej pracy dzień ktoś może czuć się nieco w dół i potrzebuje do masażu. Mimo to, salony masażu są dość drogie, a także można 't zostawić pracę w ciągu dnia, aby udać się na masaż. To jest, gdzie znając pewne techniki samodzielnego masażu przydaje. Można to zrobić w swoim biurze i nie trzeba wydawać ani grosza, a będzie masować siebie.

Istnieją techniki dla każdej części ciała, ale nie każdy może nauczyć się tych. Lepiej trzymać się prostych, które pomogą Ci przejść przez trudny dzień. Przede wszystkim, twoje ręce. Korzystanie z kciukiem z prawej strony, alergia u psa masuj lewą rękę między kciukiem a palcem wskazującym. To mięsiste spot wyda piękny uczucie odprężenia, kiedy masować i jest znany jako kluczowy punkt akupresury.

Istnieją sposoby, masować stopy również. Zabierz swoich butów i skarpetek i siedzieć wygodnie z jednej nogi na drugą. Teraz, z obiema rękami, masować jedną z twoich stóp i swój sposób pracy od pięty do palców. Rób to przez kilka minut, a następnie zrobić to samo z drugą nogą. Ponadto, można spróbować użyć wałka do ciasta lub piłki tenisowej. Wszystko co musisz zrobić, to przesunąć nogę do przodu i do tyłu, mając jednocześnie wałek pod nią. Czy to przez kilka minut, a następnie zmień nogę.

Szyi i ramion również potrzebują uwolnienia stresu. Zrób to masując swoje prawe ramię i prawą stronę szyi lewą ręką i na odwrót. To pomoże Ci dużo za szyję i ramiona są zazwyczaj najbardziej napięte części ciała.

Po ciężkim dniu pracy masaż może być tylko to, czego potrzebujesz. Self-masowanie pomoże Ci zachować swoje pieniądze i zwolnić nacisk w tym samym czasie.

Mihai jest autorem tego artykułu. Jeśli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej, czuć się swobodnie, by sprawdzić swoje inne artykuły do ??przydatnych informacji.

Artykuł dzięki: modernizacje wind