zwiazek malzenski wiek

zwiazek malzenski wiek

Wpływać psychologii perswazji Robert B. Cialdini, PhD

"Wpływ: Psychologia perswazji" został napisany, ponieważ autor uważa, że ??jest psychologia zgodności. We wstępie Robert Cialdinistates; "Mogę się przyznać teraz swobodnie. Przez całe życie byłem Patsy. Tak długo, jak pamiętam, byłem łatwym celem dla boiskach domokrążcy, fundusz zbieraj¬cy i operatorzy czy innego rodzaju ". Mistrzowsko zbadane i napisany przez okres 35 lat, książka wyjaśnia psychologii, dlaczego ludzie mówią "tak" i jak zastosować tę wiedzę w życiu codziennym. Jako konsumenci, lubimy myśleć, że nie możemy być łatwo zwieść sprzedawcy. Jednak książka dowodzi, że są "zasysane" codziennie kupować rzeczy, które nie chcą lub nie potrzebują.

Zgodność taktyki stosowane w dziedzinie sprzedaży, pozyskiwania funduszy i reklamy, zaprezentował sześć uniwersalnych zasad etycznej perswazji. Książka wyjaśnia psychologiczne wyzwalacze, które wpływają na ludzi, zgodne z wymogami i obejmuje, jak wykorzystywane są te wyzwalacze. Użyj ich, aby stać się wykwalifikowanych persuader lub bronić się przed nimi. Mamy nadzieję, że zasady przeniesie czytelnika w kierunku zmiany osobistej i działać jako siła napędowa sukcesu.

proste prawdy

Drogie implikuje jakości biżuterii Turquoise, w szczycie sezonu turystycznego [Cena] oznaczony pół nie sprzedawał. pracownik sklepu następnie omyłkowo oznaczony biżuterię poprzez podwojenie cenę. W ciągu tygodnia biżuteria całkowicie wyprzedane. Jeśli jest to drogie, to ma być dobre.

Siła kontrastu

Jeśli pójdziesz do sklepu męskiej ludzie sprzedaży zawsze starają się sprzedać drogi garnitur przed ich sprzedać drogie sweter, koszulę lub krawat. Siła kontrastu sprawia, że ??pozostałe elementy wydają się być bardziej przystępne.

Powe r of Reason

Ludzie są bardziej skłonni zgodzić się na wniosek, jeżeli powód wypowiedzenia.

Artykuł dzięki: tasiemki bawełniane