zwiazek malzenski z obcokrajowcem

Cechy i właściwości błędnie interpretowane

Więc, co to tylko niektóre z cech i właściwości bardzo wrażliwą osobą? Spójrzmy na niektóre z faktów i mitycznych etykiet, które zostały dołączone do tej szczególnej grupy.

Nieśmiałość

- Prawdopodobnie okaże większą część nieśmiałych osób w grupie HSP. To nie znaczy, że każdy jest nieśmiała.Druty do spawania To mit. Wiele osób niewrażliwych są również nieśmiała. Czasami, co jest błędne, jak nieśmiałość jest rzeczywiście klejący się od sytuacji i osoby, które właśnie spełnione. Jesteśmy ostrożni. Jeśli nasze zmysły mówią coś jest nie tak o osobie, nie będzie więc dla nich otwarte. Liczy się pierwsze wrażenie. To jednorazowy szlafrok nie tylko sposób, w jaki dana osoba jest ubrana, ale ich cała postawa, aura, postawy i inne małe subtelności, które absorbują ze wszystkimi naszymi zmysłami. Przetwarzamy myśli, uczuć i wrażeń, które otrzymujemy w każdej nowej sytuacji. Może to, że niektóre z nas pojawiają się "nieśmiały", kiedy nie jesteśmy.

Zamknięty w sobie

- Nieco mitu. Znajdziesz wiele HSP może być ekstrawertykiem, wychodzących i kochający zabawę. Znajdziesz tu także wiele niewrażliwych ludzi jako zamknięta w sobie. Nie należy mylić głębokie przemyślenia i wewnętrzną autorefleksji jak introwersji. Mamy wymaga znacznie więcej czasu sam na sam. To dlatego, że nasze systemy nerwowe może przejść do nadmiernego obciążenia w sytuacji, która nie wrażliwą osobą by znaleźć nieco stymulujące. Jeśli staniemy się wypompowani i nadmiernie stymulowane, musimy znaleźć ciche miejsce jak najszybciej do rozliczenia z powrotem w dół. To dlatego wielu HSP mają tendencję do pozostania w domu częściej niż nie, zamiast iść na imprezę. To nie tak, że nie chcemy, aby ... po prostu wiem, nasze systemy nie mogą poradzić sobie z nadmiarem przez zbyt długi czas. Jeśli nie możemy uciec, będziemy pociągnąć do siebie, jako swego rodzaju tarczą ochronną, aby zmniejszyć hałas, obrazy, dźwięki i zapachy, które bombardują nas w celu uspokojenia.

Artykuł dzięki: