zwiazek malzenski z obcokrajowcem

Cechy i właściwości błędnie interpretowane

Więc, co to tylko niektóre z cech i właściwości bardzo wrażliwą osobą? Spójrzmy na niektóre z faktów i mitycznych etykiet, które zostały dołączone do tej szczególnej grupy.

Nieśmiałość

- Prawdopodobnie okaże większą część nieśmiałych osób w grupie HSP. To nie znaczy, że każdy jest nieśmiała. To mit. Wiele osób niewrażliwych są również nieśmiała. Czasami, co jest błędne, jak nieśmiałość jest rzeczywiście klejący się od sytuacji i osoby, które właśnie spełnione. Jesteśmy ostrożni. Jeśli nasze zmysły mówią coś jest nie tak o osobie, nie będzie więc dla nich otwarte. Liczy się pierwsze wrażenie. To nie tylko sposób, w jaki dana osoba jest ubrana, ale ich cała postawa, aura, postawy i inne małe subtelności, które absorbują ze wszystkimi naszymi zmysłami. Przetwarzamy myśli, uczuć i wrażeń, które otrzymujemy w każdej nowej sytuacji. Może to, że niektóre z nas pojawiają się "nieśmiały", kiedy nie jesteśmy.

Zamknięty w sobie

- Nieco mitu. Znajdziesz wiele HSP może być ekstrawertykiem, wychodzących i kochający zabawę. Znajdziesz tu także wiele niewrażliwych ludzi jako zamknięta w sobie. Nie należy mylić głębokie przemyślenia i wewnętrzną autorefleksji jak introwersji. Mamy wymaga znacznie więcej czasu sam na sam. To dlatego, że nasze systemy nerwowe może przejść do nadmiernego obciążenia w sytuacji, która nie wrażliwą osobą by znaleźć nieco stymulujące. Jeśli staniemy się wypompowani i nadmiernie stymulowane, musimy znaleźć ciche miejsce jak najszybciej do rozliczenia z powrotem w dół. To dlatego wielu HSP mają tendencję do pozostania w domu częściej niż nie, zamiast iść na imprezę. To nie tak, że nie chcemy, aby ... po prostu wiem, nasze systemy nie mogą poradzić sobie z nadmiarem przez zbyt długi czas. Jeśli nie możemy uciec, będziemy pociągnąć do siebie, jako swego rodzaju tarczą ochronną, aby zmniejszyć hałas, obrazy, dźwięki i zapachy, które bombardują nas w celu uspokojenia.

Artykuł dzięki: http://www.tulejowanie.jackmotors.pl