zdrada na wieczorze panienskim

Czy osoba z Royal Bloodlines postrzegają świat inaczej

Powiedzmy umieścić ludzi obok siebie, jeden z przodków królewskiej i jeden bez. Czy oni postrzegają świat inaczej, ponieważ ich DNA jest podkreślona nieco inaczej? Ciekawe pytanie i jeden wielu Amerykanów nie chce zająć, ponieważ wszyscy zgodzili się żyć zgodnie z doktryną, która mówi; "Wszyscy ludzie są równi", a jednak pozostaje pytanie, czy królewski rodowód zmienić sposób postrzegania wydarzeń i doświadczeń? Wow, dobre pytania.

A teraz ta kwestia wpadł w think tank online podczas członkiem jeden gość księżniczka Kristine zapytała; "To, co próbuję powiedzieć, to byłoby to trochę Baring na sposób, piasek warszawa w jaki myślisz i jak postrzegamy rzeczy ??"

Dobrze, ponieważ zdarza mi się mieć jakieś królewskie pochodzenie Bloodlines i chciałbym podjąć pęknięcie na to pytanie. I chciałbym powiedzieć, że; Tak oczywiście. Na przykład, jeśli czyjś mózg jest uformowany w określony sposób, albo poprzez adaptację genetyki lub pewnej powtarzalności stosowania lub został on ponownie formatowane przez jego właściciela "myśleć" w określony sposób (moim przypadku), to fakt, że był w stanie aby to zrobić, byłby rzeczywiście niektóre Genetyka i niektórych pielęgnowanie. W ten sposób swoje pochodzenie, a te cechy są w rzeczywistości odnoszą się do pewnego stopnia. Chodzi o to, do jakiego stopnia można zobaczyć?

Więc rzeczywiście odpowiedź byłaby to prawda, ale częściowo, a może pragmatycznie. Niestety, a nie politycznie poprawne powiedzieć w obecnym okresie tym także rozwiewa mit; Że wszyscy jesteśmy równi? Dobrze, że po prostu nie jest tak.

Na przykład; Jeśli Bloodline rodzina przeprowadza wadę genetyczną, co pozwoliło im na myśli na dany temat na długie okresy czasu, a nie skakać dalej to może w tym przypadku być może pozwoli na większą odkrycie, innowacyjności, a tym samym napędzać jeden dalszy czy w jeden grupę bliżej drutach jej rodziny, korporacji, naród, ludzie lub samodzielne.

Jednak z tego samego powodu, że człowiek złapany myślenie mogło być spożywane przez Saber Tooth Tiger na nie zwracając uwagi na bezpośrednie szczegóły sytuacji, a tym samym "superior genów" byłoby nie ostatnie były z wadą genetyczną. Tak czy twoi Bloodlines przenoszenia wad genetycznych lub prezenty rzeczywiście mają wpływu, jak działa mózg i jak myślisz, widzisz? Rozważ to w 2006 roku.

"Lance Winslow" - Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

Artykuł dzięki: program do piekarni