rozstanie i powrot po czasie

rozstanie i powrot po czasie Te nieprzyjemne powtarzające się sny wskazujące niebezpieczeństwo. Coś złego się stanie w przyszłości z wyprzedzeniem, jeśli nie coś zrobić, aby poprawić swoje błędy i po prostu nadal je powtarzać.

Wiele osób są całkowicie obojętni wobec swoich koszmarów i powtarzających się snów, wierząc, że marzenia nie są naprawdę ważne. Ignorują ogromne znaczenie wszystkich symboli sennych, które zawierają cenne nieświadome komunikaty, które ratują życie i chronić nasze zdrowie psychiczne.

Należy utrzymać ostrożną postawę, ponieważ uczysz się, że obrazy senne odzwierciedlają ważne wiadomości. Szanuj nieświadome ostrzeżenia z wdzięcznością; są one chroniąc.

Język sen nie jest tajemnicą. Można od razu przełożyć wszystkie obrazy senne w słowa, że ??rozumiesz. Będzie łatwo nauczyć go, a kiedy to zrobisz, będziesz natychmiast rozpocząć poszukiwania rozwiązań wszystkich problemów dzięki nieświadomej mądrości.

Christina Sponias dalsze badania Carla Junga w psychikę człowieka, odkrywając lekarstwo na wszystkie choroby psychiczne i uproszczenie metody naukowej interpretacji snów, które uczy, jak dokładnie przetłumaczyć znaczenie swoich snów, tak aby można było znaleźć zdrowia, mądrości i szczęścia ,

Artykuł dzięki: https://www.pftechnology.eu/pl/produkty/sito-obrotowe-z-naplywem-zewnetrznym/