rozstanie i wspolne mieszkanie

rozstanie i wspolne mieszkanie

Jaką część pasma potrzeb biznesowych

Nie ma znaczenia jaki rozmiar firma jest ... małe, średnie lub duże. Mając na celu ustalić, ile przepustowość jest potrzebne do nowej sieci komputerowej lub modernizacja istniejącego, wystarczy, aby ktoś wyrwać się zimnym potem.

Można się zrelaksować. Oto prosty przewodnik poprowadzi Cię przez pole minowe meble Wrocław ...aby przejść na stronę kliknij tutaj. i dostać się na drugą stronę.

Należy to rozpatrywać z dwóch punktów widzenia - pierwszy jest dowiedzieć się, gdzie jesteś, a drugi jest tam, gdzie trzeba iść.

(1) W przypadku, gdy jesteś - Trzeba mieć poczucie tego, co masz teraz, i jak jest użytkowane. Pobierz wykaz aktualnych obwodów danych i głosu. Miesięczne rachunki daje poczucie wolumenu połączeń. Można zwrócić się do dostawcy telekomunikacyjnego dla raportu, który powie ci max równoległych linii w użyciu. Będzie to pomocne w celu określenia ilości połączeń. Na przykład, jeśli masz trzy pris, może się okazać, że czasami masz wszystkie kanały w użyciu w tym samym czasie. Może to wskazywać na problemy z wydajnością.

Jeśli nie ma żadnego monitoringu sieci w miejscu, narzędzie jak PRTG (tanie) lub MRTG (za darmo) może dać ci poczucie przepustowości i rodzaju ruchu. Są ludzie Streaming wideo przez cały dzień? Czy ważne jest dla nich, aby to zrobić?

2) Gdzie idziesz - Gdy pojawi się uchwyt gdzie jesteś, musisz zrozumieć, jakie są cele biznesowe są na następny rok lub dwa. Jeżeli spodziewają się dodać osoby, co oznacza większą pojemność. Jeśli chcą poprawić wymianę lub danych lub rozszerzyć systemów w wielu lokalizacjach, może to oznaczać, sieci prywatnych. Dodanie większej ilości osób? Oznacza to przepustowość i objętość połączenia może iść w górę - zwłaszcza jeśli jest to sprzedaży lub obsługi klienta, ponieważ są one jedną telefon częściej.

Jeśli chodzi o wybór układu, który napędzany jest wyłączony, co jest dostępne przez usługodawców w danym obszarze i ile to kosztuje na okres (12,24, 36 MO).
Artykuł dzięki: usługi geodezyjne Legionowo