rozstanie jak sie pozbierac

rozstanie jak sie pozbierac

Płeć a Narcissist

W manifestacji ich narcyzm, narcyzów płci żeńskiej i męskiej, w sposób nieunikniony, mają tendencję do różnić. Podkreślają różne rzeczy. przekształcić one różne elementy ich osobowości i ich życia w fundamentów ich zaburzenia.

Kobiety skoncentrować się na swoim ciele (jak to ma miejsce w zaburzenia odżywiania: jadłowstręt psychiczny i bulimia).odszkodowanie za śmierć Oni afiszować i wykorzystywać swoje fizyczne wdzięki, ich seksualność, ich społecznie i kulturowo określony "kobiecość". Oni zabezpieczyć swoje narcystyczne dostaw poprzez ich bardziej tradycyjnej roli zapraszamy na naszą stronę internetową płci: w domu, dzieci, odpowiednie kariery mężów ( "Żona of ..."), ich cech kobiecych, ich roli w społeczeństwie itp

Nic więc dziwnego, niż narcyzów - zarówno mężczyźni, jak i kobiety - są szowinistyczne i konserwatywne. Zależą one w takim stopniu, w opinii ludzi wokół nich - że wraz z upływem czasu, są one przekształcone w ultra-czułych sejsmografach opinii publicznej, barometry wiatrów i opiekunów zgodności. Narcyzów nie może sobie pozwolić na poważnie zrazić tych, którzy odzwierciedlają ich fałszywych Jaźni. Samo prawidłowe i bieżące funkcjonowanie ich ego zależy od dobrej woli i współpracy z ich środowiska człowieka.

To prawda, oblężone i spożywane przez szkodliwe poczucia winy - wiele narcyzem wreszcie starać się być karane. Samo-destrukcyjne narcyzem następnie odgrywa rolę "złego faceta" (lub "bad girl"). Ale nawet to jest w tradycyjnych ról społecznych przypisanych. Aby zapewnić potępienia społecznego (czytaj: uwagi), narcyzem wyolbrzymia te role do karykatury. Kobieta może samodzielnie oznaczyć sobie na "kurwa" i męską narcyzem do samodzielnego stylu siebie za "błędne, skruchy przestępcą". Mimo to, te znów są tradycyjne role społeczne. Mężczyźni są częściej podkreślają, intelekt, siłę, agresję, pieniądze, czy status społeczny.
Artykuł dzięki: konserwacja platform