zdrada ja niszczy od wielu juz lat

zdrada ja niszczy od wielu juz lat

Bardzo wrażliwi ludzie - Cechy i charakterystyka

Jedna na dwadzieścia osób uważa się za wysoce wrażliwe osoby (HSP). Oznacza to, że może albo sam być wrażliwy lub ktoś kogo znasz jest. 42% populacji nie jest bardzo czuły, co oznacza, że ??większość rzeczy nie przeszkadza im drogę będą HSP. Wszyscy mieści się gdzieś pomiędzy, z dziwnym niewielu jest całkowicie pozbawiony emocji o niczym. (Przy okazji - 20% całego królestwa zwierząt jest bardzo wrażliwy, jak również).

Kim są HSP i Jacy oni są?

Jesteśmy myśliciele ostrożny ones, konserwatywni ludzie; te, które mówią: "Hej, chwileczkę. Zastanówmy się to poprzez zanim Uprawiając wysypkę".

Każde społeczeństwo potrzebuje bardzo wrażliwi ludzie, tak jak my potrzebujemy wojowników, przywódców, którzy są gotowi do podjęcia ryzyka. Jednakże, jesteśmy tymi, które pomagają łagodzić nie tak wrażliwych typów, tych, którzy mogą być pogrubione, wysypka i impulsywny i może nie myślałem rzeczy aż do konsekwencji swoich działań. Bardzo wrażliwi ludzie są najczęściej osoby występujące w roli doradcy, doradcy i advocators do powściągliwości.

Niestety, w zachodnim społeczeństwie, mamy również oznaczone jako nieco "uszkodzony", zgodnie drogę nie-HSP Zobaczmy nas. Jesteśmy za "zbyt wrażliwy, zbyt ostrożne, zbyt nieśmiała, zbyt nieśmiała, zbyt zamknięta w sobie, zbyt straszne." Co musi być realizowany jest to modernizacje dźwigów, że nie są to "problemy", które muszą być poprawione i utrwalano wrażliwych ludzi. To etykiety, które są dołączone do nas, że przyczyną problemów. Wiele osób niewrażliwych są również nieśmiały, nieśmiała, zamknięta w sobie i strach, podczas gdy istnieje wiele bardzo wrażliwi ludzie, którzy są out-going, super-przyjazny, ekstrawertycznym i ryzykanci. Po prostu mają tendencję do myślenia rzeczy poprzez pierwszy i rozważyć wszystkie czynniki, które nasze zmysły wybrać się na wcześniej rozwijał.

Artykuł dzięki: https://www.septica.pl/Srodki-Czystosci-c7_0_1.htm